Výměna a vrácení zboží

Jestliže jste obdrželi zásilku a zjistili jste, že objednané zboží není podle Vašich představ nebo že Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, existuje řešení. Rádi Vám zboží do 14 dnů od doručení vyměníme nebo Vám za něj vrátíme peníze.

Výměna zboží

Nevyhovuje Vám objednané zboží? Spletli jste se a chtěli byste jiný model nebo úplně jiné zboží? Využijte možnosti výměny zboží do 14 dnů od jeho doručení. První výměnu zboží provádíme zdarma!

Pokud se rozhodnete pro výměnu zboží, tak vždy postupujte následovně:

1. vyberte si v našem internetovém obchodě jiné zboží

původní zboží zašlete na naši adresu (zboží by mělo být v původním obalu, nepoškozené, nepoužité, čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje)
do balíku vložte:
kopii faktury, průvodní dopis s textem “Požaduji výměnu zboží za …”, ve kterém zřetelně uveďte požadované zboží (označeno např. objednacím číslem, které je uvedeno u každého produktu v internetovém obchodě),
pokud mělo původní zboží vyšší hodnotu, uveďte do průvodního dopisu i číslo Vašeho bankovního účtu, kam máme zaslat přeplatek
po obdržení balíku Vás budeme neprodleně informovat o stavu výměny zboží, pokud mělo původní zboží nižší hodnotu, budete vyzvání k úhradě doplatku na náš bankovní účet, popř. lze doplatek uhradit na dobírku, v tomto případě ale účtujeme příplatek 39,- Kč vč. DPH

Vrácení peněz

Pokud jste si nevybrali jiné zboží, můžete vždy využít možnosti vrácení peněz. Veškeré zboží zakoupené v našem internetovém obchodě můžete do 14 dnů od jeho doručení vrátit a my Vám vrátíme peníze.

V případě, že budete žádat o vrácení peněz, postupujte následovně:

1. zboží zašlete na naši adresu (zboží by mělo být v původním obalu, nepoškozené, nepoužité, čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje)

do balíku vložte:

– kopii faktury

– průvodní dopis s textem “Odstupuji od smlouvy a žádám vrácení peněz” se zřetelně uvedeným číslem bankovního účtu, na který Vám budou vráceny peníze

2. při obdržení balíku Vás budeme informovat o stavu vrácení zboží a o odeslání peněz na Váš bankovní účet

Podmínky výměny zboží a vrácení peněz

Zboží by mělo být nepoškozené, nepoužité, čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje. Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží. Dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží. Pokud jste k objednanému zboží získali dárek, voucher nebo jiné zboží za zvýhodněnou cenu, jste v případě žádosti o vrácení peněz povinni vrátit dárky spolu se zbožím. Pokud si výhody zakoupeného/vráceného zboží ponecháte, bude Vám toto zvýhodnění z vrácených peněz odečteno. V případě výměny zboží o tyto výhody nepřicházíte! Vrácení náhradního dílu v zákonné lhůtě bude umožněno pouze v případě, že nebude tento náhradní díl žádným způsobem použitý nebo instalovaný. Pokud budete žádat o vrácení peněz za objednané zboží, bude Vám proplacena cena zakoupeného zboží včetně poštovného (pouze ve výši nejnižšího nabízeného poštovného a pouze v případě uzavření kupní smlouvy mimo podnikatelskou činnost jako spotřebitel), tzn. za zásilku, kterou posíláme na Vaši adresu. Nevztahuje se na poštovné zasílané od zákazníka k nám. Případný příplatek za zvolený typ platby (např. za dobírku) není v případě vrácení zboží refundován.

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku, takové zásilky nebudou přijaty!